Üle 10 aasta kogemust!

Toodame ja paigaldame erinevaid PVC-tooteid, mis valmistatakse Teie vajadusi arvestades!

PVC partner on Eesti erakapitalil põhinev ettevõtte, mille peamiseks tegevuseks on PVC lahenduste projekteerimine, tootmine, kohaletoimetamine ja paigaldamine. Meie ettevõtte põhituruks on Eesti, Läti, Leedu ja Soome.

Pakume oma teenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Me klientide hulka kuuluvad paljud juhtivad Eesti ehitus-, kaubandus- ja tööstusettevõtted. Kõik tooted valmistame vastavalt kliendi soovile.

Teeme oma tööd pühendunult ja kogu hingega, et leida parimad lahendused. Me naudime oma tööd ja see annab meile suure rõõmu!

Küsi pakkumist

Missioon

PVC partneri missiooniks on pakkuda oma klientidele parimaid PVC-katte lahendusi. Meie peamisteks märksõnadeks on usaldusväärsus ja kliendisõbralikkus. Missiooni täitmisel väärtustame oma teenuste usaldusväärsust, kättesaadavust ja operatiivsust.

# usaldusväärsus
# kliendisõbralikkus
# operatiivsus

Visioon

Pikaajalise edu saavutamisel on vältimatu eeldus kvaliteet! PVC partneri visiooniks on kliendi ideede usaldusväärne ja kvaliteetne elluviimine, pakkudes turu parimat kvaliteeti, teenindust, paindlikkust ja oskusteavet. Kiire ja professionaalse teenindamise tagab pidev arendustöö!

# Eesti toodang
# kindel kvaliteet
# pidev arendus

Miks valida meid?

Küsi pakkumist
01.

Personaalne lähenemine!

Meilt tellitud toote puhul kuulub alati hinna sisse professionaalse konsultandi nõustamisteenus.
02.

Põhjalikult läbimõeldud!

Iga meie toode on põhjalikult läbimõeldud! Sellega tagame parima hinna-kvaliteedi!
03.

Üle 10 aastat kogemust!

Meil on üle 10 aasta kogemust Eesti turul. Ükski olukord ei ole meie jaoks võõras.
Saada päring!